Postás Kupa, napsütés, bronzérem

2017.04.10 18:16

A tettes pedig megint csak Tusi volt, remek formában indította a szezont a válogatott kerettag fiatalunk. Na de ne szaladjunk előre! Az idei Postás Kupát, amelynek második napja kiemelt válogató volt, a Pilisben rendezték meg. Az Alpokalja SK-ból 14 futó állt rajthoz a kétfutamos versenyen, és a szombati középtávú nyitányon kimondottan kellemes meglepetéseket is sikerült hozni. Az élre kívánkozik Hargitai Barni második helyezése F14E-ben, ugyanebben a kategóriában Molnár Peti 6. helyének is örülhettünk, Nagy Péter első napi 8. helye pedig váratlan, egyúttal örömteli volt. Másnap aztán valamennyien gyengébben futottak, így összesítésben nem volt esélyük a dobogóra. F16E-ben ugyancsak egy nap remeklés jutott Bognár Zoli révén, nem úgy F18E-ben! Szalay Levente és Veszelszki Barni az első futamot a 4. illetve a 9. helyen zárta, és Tusi másnapra sem fáradt el: vasárnap a roppant szoros élmezőny tagjaként az 5. helyen zárt (alig két perc hátránnyal a győzteshez képest), összesítésben pedig ez elég volt a 3. hely megszerzésére! A többi kategóriában ezúttal nem sikerült kiemelkedő eredményt hozni, a bronzéremmel és a bíztató futásokkal viszont nem lehettünk elégedetlenek. Pláne, hogy megérkezet az új csapatdzsekink is, jellegzetes neonzöld, képeket a Facebook-oldalon találtok róla!