16 továbbjutó a diákolimpia megyei selejtezőjéből

2017.04.24 22:22

A relatíve csendes múlt hétvége után újra felpörögtek az események, ezúttal a Szajki-tavak partján húztak futócipőt csapatunk tagjai. A különböző korcsoportokban összesen 16 versenyzőnknek sikerült kiharcolnia a feljutást az országos döntőbe, melyhez az adott korcsoport öt legjobb vasi futója között kellett végezni. Hozzájuk csatlakozik majd a válogatottként a megyei selejtezőt "megúszó", már országos döntős Szalay Levente.

A vasárnapi versenynapon ki kell emelni Molnár Peti teljesítményét, aki a IV. korcsoportban nagyszerű futással hét és fél perc előnnyel (!) zárt az élen, rajta kívül Bognár Zoltán (V. korcsoport) szerzett aranyérmet diákolimpiai kategóriában - Juhász Júlia pedig a kísérőversenyen, N21B kategóriában lett első.